from €12,00
Book Now

Muzikinės Vilniaus istorijos

ico_maps_add_2 Created with Sketch. Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras, ant laiptų prie pagrindinio įėjimo, A. Vienuolio gatvė, Vilnius, Lithuania
ico_clock Created with Sketch.

Trukmė

2 val., pradžia 14:30

ico_tour_type Created with Sketch.

Turo tipas

Pėsčiomis

ico_adults_blue Created with Sketch.

Grupės dydis

25 žmonių

Group Created with Sketch.

Kalba

lietuvių

Aprašymas

„Muzikinės Vilniaus istorijos“ – muzika atsirado kaip dievų garbinimo priemonė. Senovės žmonės šokdavo pagal pirminę muziką aukodami dievams aukas. Dabar muzika yra neatsiejama kasdienybės dalis. Ar kada pagalvojote, kiek Vilniuje yra muzikos oazių, kokias istorijas pasakoja muzikos erdvės, kokie žmonės garsino Lietuvą ar kūrė Vilniuje ir kiek visokiausių muzikinių nutikimų čia atsitiko?

Muzikinės Vilniaus istorijos – nuo savita architektūra išsiskiriančių muzikos pastatų fasadų, architektūros iki garsių šviesuolių ar muzikos chuliganų. Prisiminkite, kada pakėlėte akis į Operos ir baleto teatro fasadą arba įsiklausėte į Vilniuje aplink girdimą muziką. Ar žinote, kam pastatytas paminklas skvere prie Šv. Kotrynos bažnyčios? Arba kaip Jozefas Frankas, garsus medicinos profesorius, 19 a. Vilniuje įkūręs vakcinacijos ir motinystės institutus (analogų nebuvo net vakarų Europoje), yra susijęs su Bethovenu ir Haidnu? Kviečiame pasivaikščioti po muzikinį miestą kartu su profesionalia gide, kuri pati yra operos atlikėja. Išgirskite, pamatykite ir pajauskite Vilnių kitaip!

Rodyti daugiau

Ypatybės

  • Specialus maršrutas, skirtas muzikai, nuo Operos ir baleto teatro po Vilniaus senamiestį
  • Profesionali gidė, muzikė – operos atlikėja
  • Įdomiausios muzikinio Vilniaus istorijos ir vietos

Turo pradžios vieta

Ico_maps Created with Sketch. Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras, ant laiptų prie pagrindinio įėjimo, A. Vienuolio gatvė, Vilnius, Lithuania

Atsiliepimai

0/5
Rezultatas iš 0 įvertinimų
Puikiai
0
Labai gerai
0
Vidutiniškai
0
Prastai
0
Labai prastai
0
Rodoma 1 - 0 iš 0
Ico_close Created with Sketch.
from €12,00

Panašūs turai

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox

We use cookies to make sure that we give you the best experience on our website. By browsing our website, you consent to our use of cookies and other tracking technologies. Read more.